FAKTA A DOPORUČENÍ

Domů > ZINZINO – program zdravi > FAKTA A DOPORUČENÍ
Vážení přátelé,
V předcházejících blocích jste měli možnost udělat si obrázek o tom, proč přibývá velmi rychle civilizačních onemocnění. Už sám název „civilizační“ ukazuje, že jde o fenomén posledních 100 let. Let prudkého rozvoje techniky, přechodu ke konzumnímu stylu života, což vše nese nebývalý nápor na naši psychiku a hmotné tělo.

Je třeba si však uvědomit, že naše těla jsou geneticky nastaveny na určité životní potřeby, stravu a způsob žití.
Pokud vezmeme v úvahu evoluční učení a bádání, pak zjistíme, že všechny rychlé změny vedli k fatálním koncům a mnohdy vyhynutí některých druhů. Holým faktem je, že jsem z pohledu přírody a světa, také jen a jen živočišný druh.

Proto jíst průmyslově zpracovanou stravu, chudou na živiny, vlákninu a další látky a naopak obohacenou o jedy známé jako dochucovadla, barviva a konzervanty asi nepovede k našemu vývoji směrem vpřed.

Podobně pak stálé zatížení stresem a přemírou informativních vjemů vede k neustálému napětí, jehož důsledkem je potlačení imunity, sexuality a špatné trávení.

…… a brána pro nemoci je dokořán!!!

Zde ještě pár faktů o zdraví, nemoci a úmrtí

Co s tím udělat?

  1. Uvědomit si, že nejdůležitějším člověkem na tomto světě jsem já sám.
  2. Přijmout fakt, že zdraví je pouze má zodpovědnost. (pro ostatní je to jen byznys)
  3. Nastavit si a dodržovat vlastní parametry zdravého a šťastného života.
  4. Využívat rady těch, kteří tak žijí a používat „selský“ a především svůj rozum.
  5. Stravovat se zdravě, avšak úměrně svému výdeji energie a osobnímu naturelu.
  6. Co nám chybí ve stravě doplnit kvalitními bylinkami a potravinovými doplňky.
  7. Doporučujeme zbavit tělo chronických zánětů a podpořit imunitu – viz. Produkty spol.ZINZINO
  8. Doporučujeme se zaměřit také na „zapomenuté“ informace o vitaminu C.
  9. Žijte plnohodnotný život plný lásky, pohody a štěstí a to DNES, TADY A TEĎ a stejně tak po celý dlouhý a zdraví život.
CHRONICKÉ ZÁNĚTY

CHRONICKÉ ZÁNĚTY

ZÁNĚTYAkutní zánět je přirozená imunologická odpověď našeho těla na různá poškození tkáně a to jak mechanická, chemická, tak bakteriální, virální, mykotická či parazitální. Takovýto zánět trvá nejdéle dva týdny, pomáhá k rychlé léčbě, odstranění patogenů, správné...

ŽIJEME ZDRAVĚ?

ŽIJEME ZDRAVĚ?

Vážení přátelé dokonalého zdraví, dovolte, abychom vám ukázali cestu k celkové harmonii těla, jež vede k jeho plné funkčnosti a dokonalému zdraví. Nutno říci, že tělo, které nám bylo od našeho početí svěřeno, dělá celý náš život vše proto, abychom žili plnohodnotný...

Imunita

Imunita

Co je imunita? Kde se nachází imunitní systém? Kdo a kdy spouští imunitní systém? Je možné posílit imunitu? Existuje prevence v oblasti imunity? Proč doktoři nepracují s naším imunitním systémem? …. a mnoho dalších otázek vyvolává tato oblast našeho těla. Všichni...